O mnie

O mnie

Save Your Love Story

Cześć!

Mam na imię Oskar i fotografią ślubną zajmuję się zawodowo od 2016 roku. Zacznę trochę typowo - moja pasja do fotografii pojawiła się na przełomie szkoły podstawowej z gimnazjum. Jednak wybierając szkołę średnią postawiłem na grafikę komputerową - więc delikatnie coś w stronę fotografii, ale jednak nie.

Jestem dziwnym człowiekiem - bardziej od lata wolę jesień bądź zimę - może dlatego, iż na codzień jestem misiem (noszę odzież xxl) - lecz tłumaczę sobie, że to przez kolory w tych porach roku. Poza tym lubię słuchać muzyki - przeróżnej - bardzo lubię gatunek indie rock i jestem fanem Uniwersum Marvela. Z kolejnych dziwnych faktów - nie piję kawy i prawie nie tykam alkoholu. Kawę piję bardzo sporadycznie, bardziej chyba dla smaku niż dla pobudzenia. Uwielbiam jeździć samochodem, dlatego jestem gotowy dojechać na Wasze wesele w każde miejsce 🙂

Poza tymi wszystkimi dziwnościami bardzo lubię rozmawiać, jestem gadułą na wszelakie tematy! Dlatego może spotkamy się na herbatę bądź kawę? U mnie w biurze bądź w Waszej ulubionej kawiarni?

Fotografując staraj się pokazać to

czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.

Robert Bresson